| Lollypop a întrebat:

De ceva timp, am dat mereu peste poze facute cu aparate foto profesionale.Imi plac foarte mult, dar am auzit ca unul profesional este scump.Si ma gandeam la posibilitatea de a-mi lua unul.Si mi-a atras atentia in mod placut acesta: http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:0&biw=1280&bih=923
As vrea sa stiu cat de bun este, si cam cat ar costa.

1 răspuns:
| raluca250 a răspuns:

Daca nu ti se pare scum si ai 3300 lei... poti sa ti`l iei.

depinde de` bugetul tau

dupa parerea mea mai bine te duci intr-un hypermarket la raionul de electronice.si cauti acolo un aparat care sa iti placa.