| Gax97 a întrebat:

De la ce fel de magazine se pot achiziționa căști și ochelari de protecție contra apei, pentru cursurile de înot? M-am abonat recent la niște astfel de cursuri, iar instructorul a spus că am nevoie de acestea.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Dechatlon,Hervis.

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Http://www.decathlon.ro/1706-echipament-inot De departe, cel mai bun magazin. Daca nu ai in oras, poti da comanda online.

| neutrino a răspuns:

La magazinele de Sport, dar daca intructorul ti-a recomandat asa ceva, atunci el sigur te poate indruma concret de unde poti cumpara.