| Cippri a întrebat:

De o luna imi scrie in coltul din stanga windows copy genuine build 7600.
A inceput sa ma ingrijoreze se poate intampla ceva?

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Wga remover e o aplicatie gratuita de pe net care te scapa de acest mesaj. E valabil si pentru xp. Cauta pe net versiunea pentru sistemul tau de operare. E simplu! Instalezi, rulezi programul, dai restart la calculator si mesajul nu ar trebui sa mai apara.

| vangaelis a răspuns:

Instalezi Windows 7 Loader un program care te scapa de genuine.
nu-l asculta pe ala de care zice sa-ti iei windows original

| Klaudiu214 a răspuns:

Daca ai windows 7, il poti activa cu windows loader. il poti descarca de aici http://fisierulmeu.ro/65S4MYJI3MOL/Windows-7-Loader-1-7-7-rar.html

| baNutzZu a răspuns:

Da. am patit si eu demult! Tot ce trebuie sa faci este sa iti instalezi un windows original. Daca nu ma insel ai windows 7. Iti apare aia deoarece windowsul tau este un fake= piraterie ..Si cei de la genuine cand windowsul a incercat sa isi faca update la diferide programe etc. genuine a depistat ca windowsul nu este original. Cred ca ti-a disparut si imaginea de pe desktop nu? Cel mai bine este sa iti iei un windows original. sau sa ceri de la un prieten. sau sa reinstalezi windowsul, dar sa stii ca tot de vor prinde iar.