| Jozsi1999 a întrebat:

De reveliun vreau sa stau treaz toata noaptea. Nu stie cineva ce sa fac sa nu adorm? Va rog ajutati-ma...

8 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Bea cafea sau cola, au multa cofeina si te va ajuta sa te ti treaz toata noaptea.
Sa nu citesti prea mult, ca vei atipii.

Toate cele bune!happy

| 3ntzz a răspuns:

Stai pe TPU si citeste si tu niste intrebari de plictieala ( sau raspunsuri) cum faci si acum.
Tine-o tot asawinking

| Alexandru a răspuns:

Citeste Praslea cel Voinic si merele de aur. El a reusit asta. Dar ai grija : SA NU ADORMI!

| KatVonB a răspuns:

Inveseleste-te.:D.[drink anything]. Poate tine. Hapyyy Newww Yearrrrrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici: http://www.originals.ro/adidasi-haine-accesorii-ads.php?cid=31652 Cele mai tari brand-uri: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Ecko Unlimited, Ecko Red, G-Unit, Zoo York, DC Shoes, Adio, Osiris (adidasi, haine, accesorii 100% originale ) si nu numai in cel mai tare magazin online din Romania cu cele mai mici preturi. Livrare in toata Romania! Comanzi acum, maine ai produsele ! Produsele se pot returna fara nici un motiv ! Nu ai cum sa ramai nemultumit !

| Mykidutza a răspuns:

Sa nu dormi.iti trebuie o companie placuta.

| briliant_5025 a răspuns:

Ca sa nu dormi iti recomand sa iti faci o cafea sau sa bei 2-3 pahare de cola ai sa vazi ca nici daca vrei sa dormi nu vei putea! funda? happy