| pierduta a întrebat:

De unde anume se pot trimite faxuri, la posta e posibil oare?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faxul se trimite prin fax (acel telefon care dispune de el) bagi hartia si o trimite la destinatar odata ce ai introdus numarul corect.

| andreyutzzu3 a răspuns:

In oras, unde este xerox au si fax

| nyko06 a răspuns:

Da, ar trtebui sa aiba si fax, poti incerca.

| gaoaza a răspuns:

Http://efax.com.ro/ iti faci cont si e gratis 30 de zile. Mai sunt si alte siteuri, cauta cu google "email to fax" si le gasesti. Bafta!

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Poti gasi la banca posta si la magazine care au xerox

| Podina_Ecaterina_Maria_1988 a răspuns:

Daca ai mai multe faxuri de trimis poti apela la un servicu de tip ''email2fax'', mai multe detalii gasesti aici: http://marketingdirect.biz/serviciu-de-trimitere-fax-online-prin-email/