| emilenescu a întrebat:

De unde i-mi pot cumpara bilete online la meciul Poli - Steaua happy funda

2 răspunsuri:
| YukikoMaya a răspuns:

Preţurile biletelor sînt următoarele: 10 lei la peluze, 16 lei la tribunele I şi II, 20 de lei la tribuna 0. Tichetele pot fi procurate din faţa Casei Tineretului, din centrul oraşului (lîngă clădirea Operei), din faţa centrului comercial "Bega", din centrul comercial "Euro" şi de la stadionul "Dan Păltinişanu", informează site-ul oficial al clubului. De asemenea, copiii cu vîrsta sub 14 ani au acces liber la peluza nord, obligatoriu însoţiţi de părinţi. Veteranii de razbăoi au şi ei acces gratuit, cu acte doveditoare, tot la peluza nord. Persoanele cu handicap vor intra gratuit la spaţiun special amenajat de la tribuna I. În ziua partidei porţile se vor deschide la ora 19:00.
deci nu se pot cumpara onlinesad

| lauracraciun a răspuns:

Http://www.biletefotbalonline.ro/termeni.html cred ca de aici;)succes si sa te bucuri de meci;))