| dani9354 a întrebat:

De unde poti sa download microsoft office 2007 pls am nevoie urgent

Multumesc

Răspuns Câştigător
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Vezi mai jos
http://www.brothersoft.com/microsoft-office-60484.html

1 răspuns:
| kufu a răspuns:

Il gasesti la magazin. Office este o suita de programe care nu este gratuita. Vezi ca sunt oferte pentru elevi/studenti si chiar nu e scump pentru un program de genul acesta. Daca vrei ceva gratuit, recomand OpenOffice. Cauta pe google si gasesti imediat sa downloadezi. Are cam tot ce are si Office de la Microsoft doar ca e GRATUIT. Succes!