| jonydd a întrebat:

Deci cate pastile trebuie sa iau ca nu inteleg scrie Administrare: se recomanda servirea unei portii (10 capsule), de 1-2 ori pe zi trebuie sa iau 5 sau 10 odata? mersi

Răspuns Câştigător
| azurel2000 a răspuns:

10 de 2 ori adica 5 si 5

4 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Trebuie sa iei un total de 10 pastile. Iei una sau doua pastile pe zi. Cand ai terminat o folie de 10 pastile, te opresti.

Eu asta inteleg. Mi se pare mai mult decat aberant sa iei 5 sau 10 pastile pe zi...de oricare ar fi ele. Ulcer scrie pe tine!

| jonydd explică:

Spune servir@ unei porti (10 ) 1-2 ori zi vine 5, 10 0epin0e c@te vreau eu m@i putine nu 0e 5 cre0.

| jonydd explică:

E vb 0e p@stile bcaa

| Mhjua a răspuns:

5/10 sunt multe deodata, mai bine intreaba farmacista