| cobi a întrebat:

Deci eu am un modem huawei smartAX mt882 si vr sa il schimb cu un modem speedtouch thomoson ST516v6 dar am o problema cand vr sa il cfg imi cere usrul si parola bag acelasi user si parola ca pe Huawei si nu merge am bagat userul de acces la internet si tot nu merge! deci cum asi putea rezolva chesti asta! am dt si resetare la modem(speedtouch)

2 răspunsuri:
| TheOne_6493 a răspuns:

Nu e acelasi user si pass evident de obicei e 00000 sau 12345 daca e cu parola daca nu dai submit(adica mergi mai departe fara sa bagi nici user nici parola

| TheOne_6493 a răspuns:

Uite si un tutorial http://www.inpc.ro/thomson5xx/instalare-st510
astepr funda.