| anonim_4396 a întrebat:

Din aeroportul Baneasa este vreun maxitaxi, autobuz, pana in Bucuresti? cat costa, la ce ore sunt acolo? unde te lasa in Bucuresti? Multumesc!

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Eu am mers cu un autobuz de la Gara de nord la aeroportul Baneasa.Parca era 205.Autobuzul are mai multe statii si a durat cam 40 min.Si costa ca orice alt bilet de transport in comun, cam 1, 5 lei. Uite cum poti afla :
In ceea ce priveste transportul in comun, uite aici harta traseelor http://www.ratb.ro/index1.php

| ianacristian a răspuns:

Da ai autobuzul 785, care trece pe la piata presei libere, piata victorie, universitate, unirii.pretul unei calatorii 3, 5 lei.

| ianacristian a răspuns:

Da.este autobuzul 785, care pleaca d e la aeroprt, trece pe la piata resei libere, victoriei, romana, universitate, unirii.pretul unei calatorii 3, 5lei.mai ai si varianta 131.tot de la aeroprt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aeroportul Baneasa ESTE IN BUCURESTI, deci? Trebuia sa spui incotro vrei sa ajungi de la aeroport!
Deoarece este in Bucuresti transportul in jurul lui se face prin RATB
Aici http://www.ratb.ro/index.php?page=meniu&id_rubrica_meniu=11 gasiti toate informatiile...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Foarte bune raspunsurile voastre! va multumesc mult la toti!