| EUSIATIT a întrebat:

DRAgii mei ce se intimpla toata lumea doreste sa si faca temele la gramatica pe site? nu predau profesorii la scoala? si tot anonimi sunt. DE ce sunt acceptate intrebarile? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Profesorii predau, dar adolescentii au alte preocupari penibile si nu bodandesc cunostinte. La faza cu acceptarea intrebarilor, poate ca deocamdata nu le-au vazut adminii, am zis "poate".

2 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Nu prea am mai vazut intrebari despre teme.Am vazut una in care era amintit ceva de pronume, dar spunea doar ca nu stie ce metoda sa mai foloseasca sa poata sa il invete.

| mariusboy72 a răspuns:

Pentru ca uni poate ca nu stiu sa-si faca tema sau este prea grea, asa ca cere ajutor pe site. Ce ai dori sa se duca cu tema nefacuta? Poate nu au inteles de la profesori deci li se mai acorda o sansa pe site