| MariusvT a întrebat:

Dupa ce instalez windows-ul (windows 7) dupa ceva timp cand il aprind imi apare totul ca in safe mode, nu merge internetul, sunetul, etc.
Singura metoda care o stiu este sa instalez windows-ul, si este enervant.
As vrea sa ma ajutati cum sa rezolv asta, uitati si o poza
http://imgur.com/DQmmZmy

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Trebuie sa instalezi Driverele la calculator ca sa iti mearga:
-Driver (Driverul placii video).
-Driverul Netwoark (Driverul pentru Internet).
-Driverul de Sunet (Realtek HD Audio).

Aceste Drivere le ei ori de pe CD/DVD ori faci un update automatic din windows sau cu programul (Driver Booster) dar la ala ai nevoie de internet ca sa iti mearga.

Aceste Drivere le poti instala ori de pe internet ori sa faci un update automat din win7.
Start=Control Panel=Automatic Updates

Mult Succes!
Nu uita sa dai Funda celui mai bun raspuns care te-a ajutat.

| MariusvT explică:

II instalez drivere, cum sa joc hns fara placa video instalata, de fiecare data cand instalez windows-ul instalez si driverele. asa imi apare dupa un timp 20 zile.

| W0lk a răspuns:

big grin pune-i draivere frate laughing)))))) descarca depe DRP.SU big grinbig grinbig grin ori baga WindOWs 8 este automat cu draivere