| anng2010 a întrebat:

Dupa ce reinstalezi windows-ul pe laptop mai trebuie sa instalezi driver-le la placa video, audio,?

Răspuns Câştigător
| vioreld a răspuns:

Daca ai windows xp trebuie sa le instalezi (fiindca xp-ul nu are suport de drivere inclus) dar daca ai windows vista sau windows 7 nu mai trebuie sa instalezi nimic.

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Intai verifici daca le ai instalate, vezi daca iti merge sunetul, pui o melodie si daca nu se aude le instalezi, s-ar putea sa le fi instalat automat, sunt unele windowsuri care fac asta

| Ditto a răspuns:

Da.

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Eu nu trebuie sa instalez ca am w7 dar daca ai altul cred ca trebuie

| iulianh a răspuns:

Da, trebuie sa le instalezi si pe ele. Depinde si de windows, de exemplu unele tipuri de vista sau Windows7 le instaleaza automatwinking

| iulianh a răspuns:

Da, trebuie sa le instalezi. Insa la unele tipuri de Vista sau Windows 7 aceste drivere se instaleaza automat.

| K3vin a răspuns:

Nu dar trebuie sa iti pui antivirusul