| lopidopidu a întrebat:

Dupa o noapte de petrecere am vomat langa pantofii de piele intoarsa a prietenei mele si i-am stropit si pe ei, i-am frecat cu o radiera si cu o perie umeda pt a-i curata, dupa cateva ore de la incident, au ramas cateva pete pe ei, cum as putea sa-i curat? mai merg curatati sau sa-i duc la o curatatorie chimica? Aveti vreo metoda traditionala? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic sa-i duci la o curatatorie specializata, macar prin atat sa-ti ceri iertare pentru asta.

Răspuns utilizator avertizat