| LordBolton a întrebat:

Este adevarat ca atunci cand o persoana doarme,ii iei mana si i-o pui intr-un pahar cu apa, persoana va urina pe ea? funda.

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Nu este adevarat.
S-a testat stiintific si rezultatul a iesit negativ.
Poti sa-i bagi mana si in apa calda si in apa rece, tot nu se intampla!

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu.

| rutanklan a răspuns:

Si in acelasi timp daca ii pui mana intr-un borcan cu monezi sigur va excreta bancnote.

| BigBadSheep a răspuns:

Şi marmota învelea ciocolata...

| Gãßýtzú a răspuns:

Depinde..stiu ca apa trebuie sa fie calda, dar nu oricine poate ajunge sa se pise pe el.

| Raul_5121 a răspuns:

Incearca cu apa calda si ai sa vezi, evident la un prieten de-al tau. distractie laughing