| Decebalul a întrebat:

Este adevarat ca daca intru pe Facebook si ies fara sa madeconectez, toate site-urile pe care intru dupa, vor aparea intr-o lista pe Facebook? Si daca da, unde pot gasi lista?

Răspuns Câştigător
| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Acele site-uri nu apar pe facebook, apar pe browserul de internet, si aici ma refer la Chrome, Mozilla.
Daca ai Google Chrome dai click sub acel x al ferestrei sunt 3 liniute iar apoi dai pe history si acolo gasesti toate site.uri pe care ai stat.
Daca nu ai inteles, ma anunti.
Succes!

2 răspunsuri:
| Tedu a răspuns:

Site-urile nu apara pe facebook. Poti adaugat tu site-uri si altele la preferine, dar site-urile pe care le accesezi tu in timp ce ai facebok-ul deschis sau inchis nu apara acolo.

| CribSeb a răspuns:

Salut,
Nu este adevarat, pe Facebook nu iti apare nici o lista cu sit-uri care au fost vizualizate de tine, iar lista cu siturile pe care ai navigat o gasesti la sectiunea HISTORY a fiecarui browser.Noroc