| Genii a întrebat:

Este posibil ca parul lung sa-mi opreasca sau cel putin sa-mi incetineasca cresterea in inaltime?
P.S.: Am 15 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| d33a15 a răspuns:

Nu are legaturawinking

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poftim?
Multe prostii am auzit dar asta le întrece pe toate!
Practică un sport de masă și mergi pe o alimentație cât mai sănătoasă și echilibrată, hidratare.
Pa, pa.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există nici o legătură între cele 2 aspecte!

Toate cele bune.

| Xenya a răspuns:

Nu are legatura.

| BTWIN a răspuns:

Nu are absolut nici o treaba

| TOOL a răspuns:

Nu are nici o legatura, doar daca faci sala poti sa-ti opresti cresterea in inaltimewinking.