| Elly4all a întrebat:

Este urgent! Cum instalez un program dezinstalat din control panel?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca l-ai dezinstalat nu mai poti sa-l instalezi, deoarece nu-l mai ai in calculator, asa ca va trebui sa-l descarci de pe internet din nou. Succes si numai bine!

| florin1979 a răspuns:

Cauti kitul cu progamul respectiv(pe cd sau din hard depinde unde il ai stocat si il reinstalezi) dacai-ai dat uninstal din control panel...la "add or remove programs" este complet sters din calculatorul tau. sau poti da un sistem restore. dar e mai complicat si poti sterge si altceva de care inca ai nevoie!

| Gândac a răspuns:

Pai.
I mai poti instala doar daca mai ai chitul in calculator.
Ca sa verifici intri in my computer si ai sus o lupa (Search), dai click acolo si scrii numele programului.
Altfel nu ai cum. Il poti downloadabatting eyelashes
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il cauti iar...
pentru ca dk l-ai dezinstalat. s-a sters de tot. si de peste tot.