Janina
| Janina a întrebat:

Eu am bursa de merit la facultate, iar din cate stiam s-a anuntat ca statul nu se baga la burse si alocatii.

Insa noi am fost anuntati ca nu o sa mai primim burse din lipsa de fonduri.
Mi se pare total anapoda, pentru ca, pe langa faptul ca pentru fiecare zi libera facultatea ne taie din bursa, ajungand anul acesta sa iau bursa doar de 2 ori completa, mai nou ne-o ia de tot.
voi ati auzit ceva de asta? Adica au voie?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

In facultatile din toata tara e la fel, la cluj s-a redus numarul de burse la inceput de semestru si acum se vor mai reduce.

7 răspunsuri:
Janina
| Janina explică:

Pai si la noi s-au redus, s-au dat burse la vreo 4 studenti doar!

| DaNNuTzz a răspuns:

Pai si eu ce ti-am raspunslaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare total aiurea, adica la inceputul semestrului 2 ni s-a spus ca se dau burse de studiu si n-am mai primit-o nici pana acum, deci totul e posibilwinking

| izzy_5954 a răspuns:

In tara asta totul este posibil. Daca au votat legea asta in parlament cred ca au voie.

| Dream_1954 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine... stii, din cauza acestei conduceri nesimtie a romaniei totul se duce de rapa, iar apoi cei care reusesc sa isi termine studiile mai sunt luati la intrebari de ce vor sa plece din tara. sad urat de tot in Romania