| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Eu am spus ca vreau sa-mi sterg contul de pe TPU.ro si am trimis un email...acelei fete...(nu mai stiu cum o cheama).raluca parca.in fine...si nu mi-a sters contul...de ce?

Răspuns Câştigător
| hândel a răspuns:

Poate esti prea pretios de pastrat. Oricum, nici n-ai apucat sa te implici, sa ne arati cine esti. Nici eu nu ti l-as sterge, scuze! Dar cred ca ai putea gasi ceva interesant p'aici. Mai ramai!winking

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

O cheama Raluca. Depinzand de momentul in care i-ai trimis mail-ul, poti sa mai astepti putin sau sa dai un resend la acel mail. Foate ca prin multele mail-uri pe care le primeste, l-a sarit pe al tau.
Numai bine, Shinwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai rabdare, crezi ca numai tu ii trimiti mesaje...

| cioko19 a răspuns:

Da..Raluca o cheama.
Pai ai si tu putina rabdarehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca e plecata la marea neagra, tu crezi ca e asa usor sa ai un site de administrat? Doar nu si-a lua cu ea laptopul in apa, sau...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place de tine, drept urmare a refuzat sa ti-l stearga.fii mandru! rolling on the floor