| misker a întrebat:

Eu ca abonat Rcs-Rds, cum as putea vedea meciurile din Liga 1? Care sunt metodele posibile?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacă meciurile sunt transmise de loock tv nu ai cum să le vezi, deoarece din data de 1 iulie loock tv a fost scos din grila rcs rds, deoarece nu s au inteles la drepturile de transmisie, era vorba de o sumă mare de bani pe care loock tv nu a vrut să o plătească către rcs.

| neutrino a răspuns:

Treci la un abonament superior care include posturile care transmit aceste meciuri.