| anonim_4396 a întrebat:

Exista persoane, de multe ori sub 18 ani, care organizeaza pe bloguri tot felul de concursuri, premiile constand in carti. Cum ti le trimit acasa daca esti castigator? Nu am participat niciodata, dar sunt curioasa >:

Răspuns Câştigător
| Innocentgirllove a răspuns:

Atunci cand te inscrii in concurs trebuie sa completezi un formular.In acel formular te roaga sa-ti scrii codul postal si adresa.Deci ei ti-l trimit prin posta in caz ca ai castiga.

4 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Presupun ca prin posta...:S

| Teo a răspuns:

Prin curier. Te duci la posta si o iei si asta e tot.

| Sicmao a răspuns:

Prin poştă cu ajutorul adresei tale, numelui şi a codului poştal. Poţi să-mi trimiţi un mesaj cu nişte linkuri de la mai multe bloguri de genul? Sunt interesat. Pa