| Energy_Glory_1985 a întrebat:

FUNDA! Am un fanpage destul de popular pe instagram. Uneori fac videouri care ies f. bine.ei bine... cand vine vorba de postat acele videouri in loc de forma obisnuita, se taie. Pentru ca asa cere instagram. Adica daca eu am un video care se vede dreptunghiular, Instagramul mi-l taie patrat. Stiti ce masuri ar trebui sa dau ca sa mi iasa la forma obisnuita pe instagram sau sa i schimb forma? Daca nu, tot asa, am nevoie de o aplicatie pentru andoid in care sa pot selecta masuri speciale pentru instagram si sa iasa bine... stiti voi genul de aplicatii pentru videouri care sa taie, efecte, etc

Răspuns Câştigător
| smil3y2002 a răspuns:

Incearca HYPERLAPSE. Este facut de Instagram special pentru video.