| MissDelevingne a întrebat:

Funda!happy
Care paleta de ping pong e mai buna?
Una normala sau una profesionala.De ce?

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Cea profesionala, adica facuta pe bucati ( emn + fete)
Daca esti pasionat te sportul asta si vrei sa te tii de el, este bine sa cumperi una profesionala, asa nu vei invata gresit tehnicile de baza.Dar daca e asa de moment, ia-ti una normala, e pacat sa dai banii pe una profesionala, iar dupa o luna sa o tii in sertar ca te-ai plictisit de tenis de masa.

6 răspunsuri:
| dadasssssssss a răspuns:

Normal ca una profesionala. Cu ea poti da mingea cu efect si iti e si mai usor sa o manevrezi. Desi e mai scumpa, daca te apuci de ping-pong merita.Bafta!

| Lipsa47 a răspuns:

Normal ca cea profesionala deoarece cea profesionala are mai multe facilitati :i se intorc fetele pe o parete si pe alta, este mai tare si mai manevrabiala...

| silviu08 a răspuns:

DA

| simpatika123 a răspuns:

Depinde, daca esti profesionist aia profesionala pentru ca e speciala pentru nivelul la care esti, sau daca esti incepator, aia normala pentru ca e mai usor de folosit

| ValerieCantDance a răspuns:

Evident ca una profesionala e mai buna, dar pentru un jucator ocazional, paleta conteaza cam 5% din cum joci. Eu mi-am luat o paleta de 40 ron din carrefour acum 4 ani si este ok si acum. Deci nu trebuie sa dai 100 eur pentru una profesionala ca sa fii un bun jucator de ping-pong.

| xjocker a răspuns:

Una profesionala e mai buna cum ar fi aceasta Paleta-Joola-Rosskopf-Classic