| TheSoldier a întrebat:

Funda! Daca iau parteneriat cu machinima de exemplu, si nu sunt major, pot sa fac bani?

Răspuns Câştigător
| olikyka a răspuns:

Da,daca intocmesti si un contract spre exemplu ei iti inregistreaza parinti pina tu nu vei indeplini majoratul sper ca la asta te-ai referit, daca da sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| Chirita_Raul_1996 a răspuns:

DA. Nu din cate stiu ei nu te intreaba cati ani ai. preferabil este sa fie un site care sa nu contravina cu gestiuni legale ca de exemplu produse +18 etc. In concluzie DA