| GW1521 a întrebat:

FUNDA Vreau sa ii trimit unui prieten din Bucuresti o suma de bani. Ce pot face ca sa ajunga banii la el, Ce modalitati am?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sa-ti dea un nr de cont de la o banca si tu ii depui in contul lui de la o filiala a bancii din orasul tau.

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Banca

| OhFuckIForgotMyNameAgain a răspuns:

Prin mandat postal happy

Du`te la posta si spune ca vrei sa trimiti o suma de bani cuiva. Ei te vor ajutawinking

Succes!:*

| HelpMeNow a răspuns:

Daca aveti card ar fi cel mai bine, ii trimiti prin card banii si nu este nici un pericol big grin