| adsx a întrebat:

Fundita! Care sti de ce mi se blocheaza jocul Spider-man Shattered Dimensions dupa ce termin turitorialul cu spider-man din viior?
Am asa: Processor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4000+ (2 CPUs), ~2.1GHz
Memory: 2048MB RAM
Available OS Memory: 2046MB RAM
Page File: 1251MB used, 2841MB available
Card name: NVIDIA GeForce 9800 GT (Microsoft Corporation - WDDM v1.1)
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 9800 GT
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0614&SUBSYS_2704107D&REV_A2
Display Memory: 1269 MB
Dedicated Memory: 501 MB
Shared Memory: 767 MB

3 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Placa video. Incearca macar sa intri pe nvidia.com si descarca driverele. Dar, din ce vad aici, ai un laptop. Placa video isi ia memorie si din RAM. Nu prea ai multe optiuni. De fapt nu prea ai optiuni.

| ZethOfficial a răspuns:

Am pc mai bun decat ai u si imi merge sacadat deci nu te ingrijora
oricum joku e slab...

| cristian2871 a răspuns:

Ma mie can sa intru in el mi se blocheaza loabing ce sa fac?