| albatavlad a întrebat:

Google lanseaza telefonul Nexus S cu andoroid camera de 5 PX Touch Screen 1GH PROCESOR SI MULTE MULE alte aplicatii vezi aici prezentare www.webtools123.blogspot.com si vreau sa stiu ceva de la voi. Merita sa-l cumpar? Sau imi recomandati altceva?

1 răspuns:
| HaiPA_9914 a răspuns:

Sincer, mie nu prea imi place acest telefon. De vreo doua luni am un Iphone 4 si sunt foarte incantata de el. Dupa parerea mea Nexus S are un aspect ieftin, el fiind prea scump happy