| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
Aș vrea și eu să știu dacă antivirusul YAC e bun de ceva?
Dau fundă! happy

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Daca vrei un antivirus free sunt si mai buni. parerile sunt impartite. sunt cazuri ca pc nu a mai functionat dupa scanarea facuta de YAC. de asemenea sunt persoane ce au acest program antivirus si sunt multumiti. eu cred ca ai posibilitatea sa alegi din multimea de antivirusi. sau ai vreo problema cu un virus si nu o poti solutiona?

| anonim_4396 explică (pentru gelu1970):

Faza e că deja am instalat acest program de ieri, motivul fiind că filmele nu mai rulau se opreau din 2 în 2 secunde pentru că nu mai aveam spațiu de rulare pe disk din cauza prea multor programe instalate dăunătoare și YAC mi-a curățat computerul acum filmele merg strună... dar am citit pe mai multe site-uri că sunt mulți nemulțumiți de acest antivirus și că din contră le-au făcut mai multe probleme, însă cum mie îmi merge foarte bine voiam să aud mai multe păreri. happy

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. daca vezi ca laptopul sau pc tau merge mult mai bine, e semn bun. deci poti sa il tii. ce nu iti recomand e doua programe antivirus in acelasi pc. nu e indicat desi multi sunt paranoici si forteaza nota in acest sens. pastreaza cel ce iti convine.
bafta. cand vrei un antivirus cu adevarat bun, scrie un mesaj privat.
bafta.

| anonim_4396 explică (pentru gelu1970):

Da, dar dacă pe unul nu-l mai folosesc și doar îl țin acolo. adică înțelegi tu. Pentru că în caz în care YAC o să-și facă de cap să nu mai am de căutat după celălalt pentru că sincer nu știu de unde să-l instalez așa pentru că sunt prea multe variante la AVG și unele sunt doar de umplutură. Și insinuezi că mi-ai putea recomanda altul mai bun, dar oricum să fie fără plată dacă se poate. laughing

| gelu1970 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. daca vrei unul care sa mearga si considerat intre primii antivirusi ai momentului.

19 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

YACK happy.Mai mult ca sigur e alta mizerie comercială. Nici un antivirus din lume nu e mai eficient ca utilizatorul și sistemul de operare ce îl folosește.Restul sunt basme ce crează miraje.Succes

| Kristinx7 a răspuns (pentru DeyCj):

E doar YAC și mulțumesc. happy

| DeyCj a răspuns (pentru Kristinx7):

Știu happy dar am scris așa intenționat happy ( YAK antivirus= scârbos antivirus laughing) )

| Jipa95 a răspuns:

Esti prima data cand aud de antivirusul asta, incearca si tu ceva mai bun si mai recunoscut gen AVG, AVIRA, NOD32, Microsoft Security Essentials.

| Kristinx7 a răspuns (pentru Jipa95):

Am și AVG 2014, dar nu prea își face treaba.

| Jipa95 a răspuns (pentru Kristinx7):

Daca vrei sa-si faca bine treaba campara-ti licenta, ce e free nu-si face bine treabawinking

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Sinceră să fiu, atâta ar mai lipsi să dau bani pe un anitivirus laughing)... sper să meargă și așa, dacă nu asta e, căutăm altul sau continui cu AVG. happy

| DeyCj a răspuns (pentru Kristinx7):

Dacă te iei după „meșterul" Jipa95 precis îți vei face praf calculatorul.Afonu ăsta crede(doar el) că știe face service Pc, real e un pericol informatic.

| untu a răspuns:

Iti recomand antivirusul gratuit Microsoft Security Essentials ca tine computerul multi ani!

| j1NNNx a răspuns:

Ma gandesc ca daca era bun era si recunoscut thinking, eu daca nu stiu de el inseamna ca nu e recunoscut laughing. Incearca norton. O fi el 1-2 euro pe luna dar isi merita banii, o sa vezi.

| Kristinx7 a răspuns (pentru j1NNNx):

Mersi de ofertă, dar nu mă interesează nimic ce se plătește laughing

| j1NNNx a răspuns (pentru Kristinx7):

Atunci incearca ESET. happy

| Grasshoper a răspuns:

Asta iti baga virusi pana sa-l instalezi ia-ti si tu avast ca e bun!

| Akazork a răspuns:

Este bun si eu il am happy

| Kristinx7 a răspuns (pentru Akazork):

Și nu ai avut probleme cu el până acum?