| ReadMe a întrebat:

Hei! Am dat o comanda pe Playingcards.ro si sunt in sectorul 2 Bucuresti.
Si nu stiu la ce sediu Posta Romana o sa vina coletul?
La sediul central din sectorul 2 sau? dau funda repede multumesc

Răspuns Câştigător
| QuasionTS a răspuns:

Am comandat si eu de acolo si de obicei soseste la cea mai apropiata posta fata de adresa care ai folosit-o.

4 răspunsuri:
| emma12341 a răspuns:

Va veni la sediul din sectorul doi.

| emilghitta a răspuns:

Poi... daca ti-ai introdus corect adresa, inseamna ca o sa iti vina la posta din sect 2. de obicei vine la posta care e cea mai apropiata de casa ta (sau unde se pot depozita colete ).

| emilghitta a răspuns:

Hei. Daca ti-ai completat adresa corect, o sa iti vina in sect 2 (in mod normal vine la posta care e cea mai apropiata de casa ta sau in cea care se pot depozita colete )

| phoenix2001 a răspuns:

Ei nu iti vor spune la ce posta au livrat e mai bine sa o verifici pe cea mai apropiata si apoi, daca nu gastesti, pe celelelate