| RalucaSH a întrebat:

Hei! Am facut un abonament la Orange acum 6 luni si in contract scrie ca am sms-uri nelimitate, luna aceasta am primit doar 500 de sms-uri, i-am sunat pe cai de la Orange si mi-au spus ca primesc sms-uri nelimitate doar plimele 6 luni. Ce pot face sa am iarasi sms-suiri nelimitate? Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Toate minutele si sms-urile ori traficul de net este stipulat in contract astfel incat tu necitind-ul pana dai de probleme de genul nu aflii.Nu iti va spune nimeni din Orange ca ai numai in primele 6 luni.am impresia ca tu ai contract pe 2 ani si ca cei ce au pe un an au doar 3 luni. Misto nu?
tot mai bine iesi pe prepay

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa beneficiezi de mai multe SMS-uri in retea sau nationale, poti activa una dintre optiunile compatibile cu abonamentul tau. Le poti gasi in campul « optiuni » din sectiunile dedicate abonamentelor Orange : http://www.orange.ro/abonamente-de-voce/cangur/cangur-9/.
O zi buna,
Orange Helper

| blaablaablaaa a răspuns:

Imi pare rau dar atat timp cat ei ti-au zis ca ai doar primele 6 luni, iar acelea au trecut nu mai poti avea.