| Taiiii a întrebat:

Hei.am o problema care in mod normal poate vi s-a intamplat si voua... Mi s-a lipit o guma de blugii mei preferati si nu stiu cum sa o scot :-s am incercat cu fierul de calcat si cu spirt da tot a mai ramas o parte... sper ca ma puteti ajuta :*

8 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Bagi blugii la congelator si dupa ce se intareste guma se dezlipeste fara semne.

| Crystynyk1 a răspuns:

O foaie de hirtie peste materialu cu guma, apoi dai cu fieru de calcat, cald, ca si cum ai calca...Cel mai bine merge cu gheata, pe incercate! Ori plimbi un cub de gheata peste guma, ori ii bagi un pic la congelator, apoi racai guma cu un cutitas mic, si gata!

| andreea_9905 a răspuns:

Ai incercat sa pui ziar peste guma si dupa aia calcatorul? mie asa mi-a iesithappy dai de mai multe ori si ar trebui sa se ducahappy bafta

| andreea_9905 a răspuns:

Sau asa cum a spus minniehappyincearca si asa poate mergehappyla congelat nu m-am gandit

| Taiiii explică:

Pai asa am incercat ca` stiam si eu de pontul asta da n`a mers pe deplin... a mai ramas o parte si nu stiu cum sa o scot :-s
mersi mult oricum :* happy

| Taiiii explică:

Am incercat insa tot a mai a mai ramas happy...chiar nu stiu ce sa fac...

| Taiiii explică:

Mersi fetelor :* s-a dus cu gheata \m/

| smegcristy a răspuns:

Aruncai in p000 mea exista si alti doamne ce zordesc fetele