| GnnAndra a întrebat:

Hei.Cine urmareste The Vampire Diaries? Vreau sa stiu cum se numeste melodia din primul episod cu cei doi in masina! :-X...si app. Va place serialul? kiss

Răspuns Câştigător
| Theodora a răspuns:

Silversun Pickups - Sort Of?
http://www.youtube.com/watch?v=zBe78b--N_Y

http://www.youtube.com/......_playlists
~ toate melodiile

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey salut! melodia se numeste cold but i'm still here-evans blue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enjoy the silence.cand asculti mel asta citeste ceva desppre vampiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E prea crimaaaa:X:X mai sunt 14 zile si incepe sezonu 2. il adooorrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador serialul si da am toate melodiile din sezonul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador serialul si da am toate melodiile din sezonul 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super filmu`love struck.il ador:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cat apare ep12 in sezonu 2?
Stie careva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey salut...as vrea sa stiu si eu cum se numeste mel din 1sez. ep1 cand stefan se cearta cu zach...mersi anticipat

| perceive a răspuns:

E bun serialul! Cred ca mel. se num. Alexx Foxx - Don't warry, I'll be there