| alexandruvalcea a întrebat:

Hei salut as vrea sa imi spuneti siteul din care descarc sis graphics driver va rog mult.

1 răspuns:
| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Ti-as sugera sa nu te avanti singur in a descarca un Driver pentru placa video singur, mai ales daca nu esti Informatician sau nu ai experienta in acest domeniu.

Cel mai simplu lucru este sa iti downloadezi programul "Driver Robot" ii pui un crack de pe Google si lasi sa iti faca o scanare a calculatorului. Acest program iti va permite sa iti upgradezi/instalezi toate driverele necesare calculatorului tau, de la Mouse, Tastatura pana la Placa video, Audio, Procesor.

P.S: Exista un video pe Youtube de unde sa il downloadezi si cum sa pui crackul la programul respectiv.