| Alinuuuta a întrebat:

Hei. Știe cineva dacă la sală trebuie să plătești zilnic, săptămânal sau lunar? Am văzut că acolo scria 5 ședințe=50 de lei. Trebuie să plătesc atât zilnic?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de fiecare sala, asa ca intereseaza-te acolo. Si 5 sedinte se fac in 5 zile, asa ca pretul este pentru 5 zile.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca scrie: 5 sedinte = 50 lei, tu ce ai inteles? ca trebuie sa faci 5 sedinte pe zi?
Chiar nu te poti concentra sa intelegi ce este foarte clar?
Mai citeste odata, poate vezii si intelegi ce scrie!

| AndreiWeisz a răspuns:

1 sedinta = 1 intrare. Poti sa mergi de 5 ori la sala la acel pret. Mi se pare cam scump.