| Gerard9965 a întrebat:

Hei, TPU.
Am o imprimanta Samsung Xpress Monocrom M2026 si ma intrebam, cu o imprimanta laser ca aceasta, cate foi pot trage? Si cand se termina, daca se termina, cum fac o "reincarcare"?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Refill-ul imprimantei laser e mai complicat decat cele pe cerneala (inkjet), de aceea e bine sa apelezi la o companie care se ocupa de acest lucru. Te costa niste banuti, dar macar esti sigur ca imprimanta e iar functionala, ca atunci cand ai cumparat-o.