| BruneTTe a întrebat:

Am o memorie externa [ http://www.marketonline.ro/rack-uri-hdd/rack-hdd-asus-ve nto-aluminium-red d-asta ] pe care nu a mai folosit-o nimeni de vreo 2 ani. Acum, dupa ce ca mi-a luat destul de mult pana a recunoscut-o calculatorul, pur si simplu nu pot sa sterg ce e pe ea. Sunt 2 foldere: unul cu filme si unul cu niste fisiere word. Dar cand intru in ele imi spune ca de fapt sunt goale si nici nu le pot sterge. Problema e ca ocupa jumatate din memoria externa si asta nu-mi convine deloc.
Intrebarea e : are cineva idee ce pot face ca sa le sterg? Exista un programel, ceva?
Mersi mult!

1 răspuns:
| Mishoo a răspuns:

E vorba de un harddisk de fapt, din ce vad eu ca ne arati rackul ala... da, cel mai OK, sa poti absolut tot de pe el mergi in "my computer" dai click drept pe respectivul drive (de ex: d, e, f) si selectezi "format"