| Ruxi_8811 a întrebat:

Aveti idee ce s-a intamplat cu Samsung Galaxy 550? Sunt pe vodafone si chiar cand vroiam sa mi-l iau am vazut ca nu mai aparea deloc pe site-ul oficial vodafone si ca nici in magazine nu mai e in stoc de ceva vreme. ( nu are cum sa-l fi scos de pe comanda online fiindca nu e in stoc deoarece sunt telefoane care nici ele nu sunt, dar apar pe site) funda!

1 răspuns:
| Toxxic_3495 a răspuns:

Sincer nici eu nu stiu. Acum o luna sh ceva mi-am cumparat exact acelasi telefon, iar vanzatoarea mi l-a dat pe cel din vitrina spunand ca e singura bucata primita. Nu stiu ce sa cred. Dupa am mai intrat si in alte magazine dar nu il aveau. Probabil e un fel de editie limitata...