| Camper123 a întrebat:

Daca un produs de la eMAG este in stoc epuizat va reveni in stoc pana la iarna? dau funda pentru cel mai rapid raspuns!

Răspuns Câştigător
| Ichnat a răspuns:

Da! happy

Contacteaza-i pe cei de la Emag si intreabai cand apare produsul! happy Eu asa am facut si mi-a dat o data aproximativa. big grin

4 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Da,va reveni dar depinde de cat de repede apovizioneaza ei, poate fi si a 2 zi sau intr-o luna

| SouLIce a răspuns:

Daca este un produs care a avut vanzari atunci cu siguranta va reveni pe stoc
Mai poti cauta si la alte magazine

| sweetistaaaa a răspuns:

Desigur.

| Eugen_Eugenutzu_1997 a răspuns:

Sunt destule sanse.