| qpSorellaqp a întrebat:

În ultima vreme tot simt o prezenta lângă mine și nu e una buna. În această seară când sora mea a plecat din camera, am văzut o umbra ce semăna cu o persoana care alerga pe mobila. Am început să mă sperii așa că am luat o gura de suc că să mă liniștesc. După am aruncat sticla in cealaltă parte a patului. În maxim 2 minute petrecute cu ochii în telefon am observat că sticla era înapoi lângă mine așezată în picioare. Cum s ar putea întâmpla un asemenea lucru? Sunt super speriata!

3 răspunsuri:
| Blastphemy a răspuns:

Wow... Material de CreepyPasta. Eu sunt undeva la mijloc în legătură cu credința că ar exista astfel de fenomene stranii.
K, să apelăm la logică. Urmărești des filme horror? Sau doar puțin. Ești fată (nu vreau să par misogin), probabil ai vreo 12-13 ani și ți se întâmpă chestii. Tu ce zici? Eu am început cu filme de genul de pe la 13 ani și bine nu mi-au făcut, drept să-ți spun. Le mai urmăream și de unul singur. Ulterior, începi să-ți maginezi chestii. Faza cu sticla... ești atât de sigură că nu te-ai mai atins de ea? Nu e cine știe ce eveniment pe care ar trebui să-l ții minte, așa că poate ai uitat că ai mutat-o.

| CentyLox a răspuns:

Du-te la psiholog sau la preot (spovedit) tu alegi ce faci

| GalwayGirl a răspuns:

Sincer si eu ma "***" pe mine la lucruri de genu', numai cand le ascult, baremi sa mi se fi intamplat mie!

CEa mai mare greseala este sa nu spui nimanui!
DAca te simti ciudat, nu dormi singura in camera!
Daca e ceva tipa, mai bine sa pari putin nebuna decat sa faci infarct!
Incearca sa discuti cu parintii tai daca aceasta chestie nu inceteaza.Sa te duci la spovedit!
SA citesti din biblie!
Sa chemati preotul sa faca o sfestanie!
Doar nu sta singura!
OK?