| milckey16 a întrebat:

Vreau sa cumpar de craciun un aparat foto pentru ai mei ca stiu ca vor sa isi ia de mult timp, dar sunt minora.Imi puteti spune daca pot sa iau aparatul sau ce acte am nevoie sau daca pot veni cu alt adult.Scuze de categorie :*

Răspuns Câştigător
| dyonline88 a răspuns:

Nu ai nevoie de acte, ca banuiesc ca nu il cumperi in rate.doar la garantie iti cere numele. poti sal zici chiar numele mamei tale.

4 răspunsuri:
| ir3al a răspuns:

Pai este mai simplu sa rogi o matusa sau un prieten major...big grinparerea mea

| ir3al a răspuns:

Pai este mai simplu sa rogi o matusa sau un prieten major...big grinparerea mea

| MariusCs a răspuns:

Depinde la ce magazin ai sa te duci. Nu cred ca este o problema ca esti minora, cat timp platesti in metalic.

| vladimir74 a răspuns:

Poti sa il cumperi si singura fara probleme...