| milckey16 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o pereche de cercei care i-am gasit in oferta cu 1 $ pe ebay si vreau sa va intreb transportul este gratuit sau cat ma costa

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti le vor trimite prin colet postal. Oricum tot costa mai mult trimiterea decat marfa.

| a1doru a răspuns:

Costa mai mult transportul decat gablonturile rolling on the floor

| AlexXx1 a răspuns:

Lol desigur ca nu e gratuir transoprtu necesita benzina si o sa trebuiasca sa dai cativa bani mai ales mai bine iti iei tu singura niste accesori din mall