| oricine a întrebat:

Hei!:X Vreau sa stiu cum se pune pe hi5 o poza ca aspect pe profil\1! Fundaa!:*

Răspuns Câştigător
| Peto a răspuns:

Intri la modificare aspect. dupa la creare aspect profil sus in dreapta si dupa pui un nume acl si mai jos iti arata sa uplodezi o poza dar care sa fie mai mica de 1600x 900 / si dupa o incararci acolo unde iti arat 2 liniute in dreapta si daca ii buna poza o sa iti zica incarcare cu succes daca nu mai cauti alta poza pana reusesti. si dupa iti alegi tu cum vrei fixata in sus jos sau etc, dai dupa examinare sa vezi cum arata so dupa daca iti place ti arata sus returnare si dai returnare. apoi mergi in jos unde era examinare si dai salvare daca iti place.

1 răspuns:
| Peto a răspuns:

Ai reusit? :*