| ஐPupsikஐ a întrebat:

Heii..tPU am si eu o intrebare
pe facebook este aplicatia "badoo"cine stie imi poate spune cum sterg poza si pun alta?"va rog frumos Ajutor! Urgent.
cine explica concret Funda.

1 răspuns:
| Silvio_Marco_2000 a răspuns:

Exista badoo pe facebook si ca sa stergi o poza trebuie so setezi pe privat vezi doar tu poza n-o poti sterge nimeni nu o poate vedea si ca sa schimbi poza de facebook intri pe profilul tau la poza sau la personajul tau si dai schimba poza si o iei din calculator daca nu ti-am raspuns bine zi-mi happy