| CocaColaaaaaaaa a întrebat:

Hello, am o nelamurire. Trebuie sa platesti pentru a viziona filme pe site-ul vk? Va intreb asta pentru ca nu scrie cat trebuie platit sau daca trebuie. Multumeeesc ♥

2 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Saitul Vk este facut in Rusia si poti viziona pe gratis orice videoclip fara probleme uneori cere sa ai cont (sa iti faci un cont) sau sa fii din Rusia este gratis sa iti faci cont nu cere bani.

Gandeste-te ca este un fel de Youtube combinat cu Facebook.

| InfiniteL a răspuns:

Eu am vizionat multe filme de pe vk si nu mi-a cerut sa platesc...