| Sanda_9234 a întrebat:

Help! cind pun eu intrebari pe TPU pot sa le pun, dar cind vreau sa raspund nu pot scrie sa confirm adresa de mail ce va de acest tip =(

Răspuns Câştigător
| DE3a94 a răspuns:

Intra pe mail si ai acolo un mesaj de la TPU->il deschizi si ai un link acolo si dai clik pe el si asa se confirma mailu.

2 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Buna!
Tot ce trebuie sa faci este sa confirmi adresa ta de e-mail si nu iti va mai aparea acest mesaj. Trebuie sa primesti sau sa fi primit un e-mail cu confirmarea.Verifica la tine pe mail la spam/bulk.
Bafta!

| AdrianaCatalina a răspuns:

Heii :*
pai trebuie. sa primesti un mail ca sa. ti activezi contul happy