| TotEu1993 a întrebat:

HELP TPU.scuze categoria dar am nevoie urgent de niste informatii sad. Acum am terminat liceul..bacul l.am picat la mate ..desi la bio am luat 9.40 si la romana 6.80. vreau sa dau la postliceala Carol Davila Bucuresti la Asistent Medical Generalist..asistenti se cauta peste tot big grin...
Unde pot gasi si eu un camin privat? ca la stat nu cred ca voi putea prinde loc..nu prea scump...convenabil...pe un site am citit despre Camin particular in zona Regie. unde mai exact este?
Ce camine stiti si voi mai convenabile? ca na la inceput cam greu cu gasitul locului de muncasad caut de acum sa stiu ce voi face...
milosav.denis@yahoo.com id de contact ..sa putem vorbii mai multe.
VOT PLUS FUNDA!

1 răspuns:
| alexandramustatea2013 a răspuns:

Da search pe net, iti da cautari.
Sfat:cauta mai la periferie, sunt ieftine si ca sa ajungi la cursuri iei autobuzul, te descurci.