| SimmvonD a întrebat:

Hey am super nevoie de ajutorul vostru.Cum pot bloca un numar in asa fel incat sa nu poata sa-mi mai trimita mesaje?

2 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Il bagi la optiunea filtru. depinde de tipul telefonul. dar tot o sa primesti mesajele dar fara nici o confirmare.

| byankaa a răspuns:

Buna!

scumpo nu cred ca merge dar daca te streseaza cu mesajele nu il baga in seama sau daca te suna inchidei mereu k o sa vezi ca se plictiseste si te lasa in pace big grinwinkingasa ca daca ii dai apa la moara nu rezolvi nimic o sa vezi k indiferenta doare laughing)si sa stii ca poti schimba cartela si dai numarul nou doar la cine vrei big grin sterge mesajele daca nu inainte de a le citi big grin