| anonim_4396 a întrebat:

Hey as vrea sa dau de carnet de fapt chiar dau da sa imi spuneti voi ce a trebuit sa stiu mai mult din cartea de 460 de pagini si cum a fost la voi?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Trebuie sa stii tot.Nu te gandi ca poate nu iti pica ceva ce nu ai invatat de acolo.Gresit.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Da tu cati ani ai adica eu intrebam oameni care au dat sai care au luat sau nu au luat si nu cred ca tu esti atot stiutor nu imi plac astfel de persoane asa ca mai lasa si pe altcineva sa raspunda te rog

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am permis de 18 ani. Daca te ajuta cu ceva.De profesionist. Daca am scris ca trebuie sa stii tot, din carte, nu am glumit.O dupa-amiaza placuta in continuare.

| ombladon a răspuns:

Eu am invatat cam o saptamana din cartea aia cu aprox 100 de pagini, apoi am facut multe chestionare pe e-drpciv si am luat sala din prima.Totusi dupa cum vorbesti, nu cred ca ai mai mult de 12 ani.

| anonim_4396 explică (pentru ombladon):

Implinesc 18 ani in mai

| LTAA a răspuns:

Tot.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Eu nu am citit cartea, de fapt am incercat. Am facut un curs de invatare si intrebarile din carete, apoi pe cele gresite si iar din nou intrebarile si tot asa. Plus chestionare pe drpciv. Si am luat sala de fiecare data. Bafta!

| anonim_4396 explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

Cum ai luat sala de fiecare data? adica sala se da doar o data este proba teoretica, probabil ai facut mai multe incercari deoarece nu ai luat din prima.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Am picat o data la oras si a trebuit sa dau din nou sala dar am luat de fiecare data. Prima cu 24 si a doua cu 23.

| anonim_4396 explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

La ce ai picat la oras?

| UrsuletuChocolatiu a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu opresc pe nimeni sa raspunda laughing Am 20 de ani si am luat permisul cum ti-am zis si am multe prietene care au luat la fel.