| AcidCuSange a întrebat:

Hey, cum pot sa sterg urmele de pix de pe perete? Fundahappybig grin

Răspuns Câştigător
| bozioru a răspuns:

Iei o carpa, o umezesti cu putina apa si incepi sa freci...tre sa freci cu putina putere ca altfel nu se ia. Daca nu merge poti incerca si cu o guma de sters, deoarece pe perete se ia mai usor.Bafta ^^

4 răspunsuri:
| SameMistake a răspuns:

Incearca cu acetonalaughing)

| evafanaruto a răspuns:

Var, vopsea sau corector dar poti pune mai bine un poster

| evafanaruto a răspuns:

Sau mai poti incerca si cu culori de ulei

| TiMeIuSh a răspuns:

laughing incearca cu un burete cu apa si sapun dar cred ca va ramane urma...asa ca mai bine varuieste sau pune un poster acolohappy